filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amerykańska Gildia Producentów Filmowych
2006
http://www.producersguildawards.com
Amerykańska Gildia Producentów Filmowych (PGA)
Złoty Laur
Nagroda im. Darryla F. Zanucka dla najlepszego producenta filmowego
nominacje
Miasto gniewu
(2004)
Cathy Schulman
,
Paul Haggis
Najlepszy producent
wygrane
Tajemnica Brokeback Mountain
(2005)
James Schamus
,
Diana Ossana
Historia dwóch mężczyzn, którzy z sentymentem wracają do malowniczego Brokeback, gdzie przed laty połączyła ich wielka miłość.
nominacje
Good Night and Good Luck
(2005)
Grant Heslov
Spacer po linie
(2005)
Cathy Konrad
,
James Keach
Najlepszy producent filmu animowanego
wygrane
Wallace i Gromit: Klątwa królika
(2005)
Nick Park
,
Claire Jennings
Wallace i Gromit są właścicielami firmy ochroniarskiej. Kilka dni przed rozpoczęciem konkursu na największe warzywo zostają wynajęci do pozbycia się bestii.
nominacje
Gnijąca panna młoda
(2005)
Allison Abbate
,
Tim Burton
Kurczak Mały
(2005)
Randy Fullmer
Madagaskar
(2005)
Mireille Soria
Roboty
(2005)
Jerry Davis
,
William Joyce
,
John C. Donkin
Nagroda im. Stanley'a Kramera
wygrane
Good Night and Good Luck
(2005)
Grant Heslov
Grupa dziennikarzy CBS rzuca wyzwanie senatorowi, Josephowi McCarthy'emu.
Najlepszy producent pełnometrażowego filmu telewizyjnego
nominacje
Empire Falls
(2005)
Fred Schepisi
,
Paul Newman
,
Scott Steindorff
,
William Teitler
,
Marc Platt
Lackawanna Blues
(2005)
Ruben Santiago-Hudson
,
Vince Cirrincione
,
Nellie Nugiel
,
Halle Berry
,
Shelby Stone
Warm Springs
(2005)
Chrisann Verges
,
Celia D. Costas
,
Mark Gordon
Najlepszy producent serialu dramatycznego
wygrane
Zagubieni
(2004)
Jack Bender
,
Jean Higgins
,
Damon Lindelof
,
J.J. Abrams
,
Bryan Burk
,
Carlton Cuse
Losy 48 pasażerów lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot rozbija się na tajemniczej wyspie.
nominacje
24 godziny
(2001)
Jon Cassar
,
Michael Loceff
,
Brian Grazer
,
Joel Surnow
,
Robert Cochran
,
Evan Katz
,
Stephen Kronish
,
Howard Gordon
Chirurdzy
(2005)
Rob Corn
,
Peter Horton
,
Shonda Rhimes
,
James D. Parriott
,
Mark Gordon
,
Betsy Beers
Orły z Bostonu
(2004)
David E. Kelley
,
Bill D'Elia
,
Janet G. Knutsen
Sześć stóp pod ziemią
(2001)
Rick Cleveland
,
Alan Poul
,
Alan Ball
,
Bruce Eric Kaplan
,
Robert Del Valle
,
Lori Jo Nemhauser
Najlepszy producent serialu internetowego
nominacje
Dwóch i pół
(2003)
Chuck Lorre
,
Lee Aronsohn
,
Michael Collier
Gotowe na wszystko
(2004)
Marc Cherry
,
Tom Spezialy
,
Michael Edelstein
,
George W. Perkins
Hoży doktorzy
(2001)
Bill Lawrence
,
Randall Keenan Winston
Wyróżnieni w roku 2006
Good Night and Good Luck
(
1/2
)
Wallace i Gromit: Klątwa królika
(
1/1
)
Tajemnica Brokeback Mountain
(
1/1
)
Zagubieni
(
1/1
)
24 godziny
(
0/1
)
Sześć stóp pod ziemią
(
0/1
)
Roboty
(
0/1
)
Empire Falls
(
0/1
)
Madagaskar
(
0/1
)
Miasto gniewu
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.