PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 306
ocen
5,4 10 1 33306
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

Ogólna zabawa przy oglądaniu filmu - 10
gra aktorska - 8
scenariusz 8
udzwiekowienie 7
efekty specjalne 8
Bardzo przyjemny film nie jestem fanem DC ale z wielka przyjemności obejrzałem ten film
Polecam

ocenił(a) film na 5
donfirst

Nie jestem fanem DC to spoko za twoje wypociny

ocenił(a) film na 9
MendezZ

Pocaluj mnie w .....

ocenił(a) film na 8
donfirst

Zgadzam się.. 2 godziny czystej akcji

donfirst

Sceny akcji fajne ale jak można ocenić scenariusz 8/10? Moim zdaniem nawet 5 to za dużo, szczególnie ze względu na trzeci akt i masę ekspozycji. Najgorsze w tym wszystkim są dialogi i żenujące poczucie humoru, każde zdanie wypowiedziane przez atom smasher-a to czysty cringe. (Pewnie ktoś powie że jestem fanem marvela, ale od początku kibicuje dc, chciałbym zobaczyć jakąś wyrównaną konkurencje w hollywood zamiast dominacji disneya)

ocenił(a) film na 7
Anakin_Sandwalkerr

Co? Marvela ostatnio wszyscy jadą za She-Hulk, za Thor Love and Thunder, za Eternals, za Doctor Strange in the Multiverse of Madness, a DC jest chwalone za The Suicide Squad, za Batmana, za Peacemakera... Poza Daredevilem praktycznie nikt nie czeka na nic co ma się pojawić od Marvela, a DC? Każdy jest ciekaw Jokera 2, każdy jest ciekaw niedawno potwierdzonego Constantine 2... Nawet produkcje nie wchodzące w skład DC, ale będące na bazie ich komiksów ostatnio odnoszą sukces, bo Sandman narobił dużo szumu... Nawet Black Adam ma już swoich fanów. Mój przyjaciel, który do niedawna był ogromnym fanboyem Marvela, teraz przerzucił się na DC... Więc, jaka do cholery dominacja disney? Pod kątem komercyjnym, być może, ale recenzenckim? Nawet jak mówimy o samym Warner vs Disney, to przecież ten pierwszy ma Grę o Tron (Hause of the Dragon ma nie najgorsze oceny i oglądalność), Diunę też chwalą wszyscy... Podobnie jak wszyscy czekają na serial The Last of US (HBO=WARNER). A i jedno i drugie to i tak po prostu KORPO! Zwróć uwagę na to co wypuszczają, ,a reżyserów, na scenarzystów, na producentów, na aktorów i PRZEDE WSZYSTKIM NA SAME FILMY, CZY SERIALE... oraz przedstawione w nich postacie, a co za tym idzie ich losy. Poza ty to się z toba zgdazam scenariusz kiepski, ale wojne MARVELvsDC ZDECYDOWANIE ostatnio wygrywają ci drudzy... Jak już tak nie lubisz disneya, to pozwól, iż przypomnę ci, że Warner za chwilę wypuszcza Velme... Nikt na nią nie czeka i trudno się dziwić... A jedynym udanym filmem Marvel było ostatnio No Way Home, ale Sony może za bardzo też nie chwalmy... Morbius, obydwa Venomy.... No.... Przeanalizuj sobie dokładniej zaistniałą sytuację, to zobaczysz istnienie pewnych niuansów

BONDJamesBond007

ok zgodzę się że filmy WB są bardziej chwalone ale Disney zdecydowanie dominuje pod względem finansowym co przekłada się na więcej produkcji. Jeśli jesteś fanem MCU to masz ze 4 filmy rocznie i kilka seriali podczas gdy w DC jest może jeden, max 2 filmy rocznie z czego niektóre są na bardzo niskim poziomie jak birds of prey albo kinowe justice league. Uniwersum obecności też się stacza więc nie zdziwie się jeśli to skasują. Ogólnie to nie zależy mi na tym że korporacje zarabiają ale dzięki temu filmy są zabezpieczone. MCU spokojnie będą kontynuować przynajmniej 10 lat a WB tak się zadłużyło że całe studio sprzedali i nie wiadomo co nowi właściciele zrobią (osobiście licze na restart i Nowe DCEU zaczynając od nowego batmana)

ocenił(a) film na 10
Anakin_Sandwalkerr

Dc ma o wiele lepsze filmy solowe np Batman,Joker(top17 na świecie ) albo seriale tak samo sto razy lepsze marvelowskie seriale są takie bardziej dla młodszych nie wiem jak to określić a jeśli chodzi o dc to ma takie perełki seriali np taki Lucyfer(tak Lucyfer jest z dc )

JAMOK_0_0

Daredevil: ale heca nie ma mnie

ocenił(a) film na 5
donfirst

Chyba nie widziałeś zbyt wiele w kinie jeśli tą grę aktorską z The Rockiem na czele oceniasz na 10/10.

donfirst

Gra aktorska 8... XD
Dobra gra aktorska the rocka to oksymoron

ocenił(a) film na 2
donfirst

xDDD co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones