PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729076}

Impuls

Urge
4,5 3 829
ocen
4,5 10 1 3829
Impuls
powrót do forum filmu Impuls

świetny film

ocenił(a) film na 8

niebanalny, z drugim dnem, trzyma w napięciu, wciąga i cholernie daje do myślenia.

ocenił(a) film na 1
krzychu1323

To pod ćpaniem jest jeszcze jakieś dno?

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Nie wiedziałeś ? Po ćpaniu dość szybko następuje dno...

ocenił(a) film na 2
krzychu1323

Oglądaliśmy chyba dwa różne filmy...

ocenił(a) film na 1
krzychu1323

Ten film ma jedno dno - to przykryte wodorostami.
A tak serio to nie rozumiem w jaki sposób ten film daje cokolwiek do myślenia jak tam jest wszystko łopatologicznie przekazane. Na krótki metraż fabuła nawet zbyt banalna.

ocenił(a) film na 3
Dude_

:-)

ocenił(a) film na 8
krzychu1323

Mnie też się dobrze oglądało

krzychu1323

Dla mnie to historia o grupie ludzi, która postanowiła się naćpać. Nie wytrzymałem do końca, strata czasu.

ocenił(a) film na 4
krzychu1323

ej, to ironia, prawda? bo nie wyobrażam sobie, że o tym gniocie można tak napisać na serio.

ocenił(a) film na 8
baxinski

nie, ile ludzi tyle opinii, tak po prostu :)

krzychu1323

Film jest dramatycznie denny. Kosmiczny bełkot naćpanych mózgów. Nie ma w nim żadnego drugiego, ukrytego dna.
Owszem, "daje do myślenia". Bowiem każdego w miarę myślącego człowieka musi zastanawiać, jak można produkować aż takie knoty.

ocenił(a) film na 6
krzychu1323

film jest po prostu o tym, że jak nie mamy nad sobą kontroli to zamieniamy się w zwierzęta

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

O rety...po komentarzach pod tym postem widzę, że ludzie serio nie byli w stanie skumać podanych na tacy odniesień biblijnych i kulturowych :O.

ocenił(a) film na 3
Kotodzik

Jakie odniesienia biblijne, że o końcu świata?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones