PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832449}

Kopciuszek

Cinderella
5,4 4 000
ocen
5,4 10 1 4000
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Spoko

ocenił(a) film na 6

Fajnie się oglądało, plus za zmodyfikowanie i w pewnych miejscach "wyśmianie" konceptu Kopciuszka. Jak zobaczyłem że to Musical to myślałem że Camilla Cabello będzie się wybijać głosem, w końcu zawodowo śpiewa, a tu zaskoczenie bo Poziom był naprawdę dobry, a mnie osobiście urzekł głos macochy, zdecydowanie najlepszy głos Filmu, z ciekawostek to nawet Pierce Brosnan miał króciutki epizod śpiewu.
Dodatkowo plus za to że śpiewane były głównie covery znanych piosenek, zazwyczaj w Musicalach są tragiczne "własne" piosenki, a tu można razem z nimi pośpiewać.
Ogólnie fajny Film do obejrzenia, pośmiania się i porobienia sobie żartów, nie jestem fanem ani Historii kopciuszka, ani Camili, ani Gatunku Musical a bawiłem się dobrze i przede wszystkim nie nudziłem się 6/10.
(ogromny minus za zaczynanie i nie kończenie wątków, warstwę wizualną, mało unikalnych postaci, feminizm i poprawność polityczną)

drwalek

Nic dziwnego, że wybija się Idina Menzel (ona gra macochę) bo jest uznaną aktorką musicalową :)

barabola

I w oryginale podkładała głos pod Else z "Krainy Lodu". Zarobiła nawet Oscara dla tej animacji, za wykonanie piosenki "Let it go".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones