PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8186}
4,8 549
ocen
4,8 10 1 549
Nomads
powrót do forum filmu Nomads

4/10

ocenił(a) film na 4

Fajny pomysł, ale ostatecznie film o zmarnowanym potencjale. Od początku jest bardzo tajemnicza. Aura tajemniczości nie opuszcza nas niemalże do samego końca filmu. Klimat jest naprawdę dobry. Aktorzy grają solidnie, a muzyka jest naprawdę porządna. To wszystko niewątpliwe plusy tego filmu. Jednak oglądając Nomads odczuwałem wrażenie, że reżyser próbował jakoś na siłę udziwnić i zagmatwać ten film. W niektórych momentach w późniejszej części filmu nie wiadomo, o co tak naprawdę chodzi. Rozczarowujące jest także zakończenie. No i niestety... zupełnie nie przypadła mi do gustu charakteryzacja demonów, która sporo odejmuje od całości. Choć fakt, iż pogoń głównego bohatera za tytułowymi Nomadami jest bardzo klimatyczna. Niestety, minusy, które wymieniłem wyżej dość znacznie zaważyły na całości. Moja ocena: 4/10.

ocenił(a) film na 4
Shady_Yo

również uważam, że zmarnowany potencjał. do tego brakuje jakiegokolwiek napięcia i klimatu (tu i ówdzie czuć lata '80, ale to nie wystarczy)

ocenił(a) film na 6
Shady_Yo

Zgadzam się, ale plusy są na tyle istotne, że film zasługuje na 6/10. Jest niesłychanie klimatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones