PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520790}

Twój na zawsze

Remember Me
7,3 129 897
ocen
7,3 10 1 129897
5,0 6
ocen krytyków
Twój na zawsze
powrót do forum filmu Twój na zawsze

Zakończenie ..

ocenił(a) film na 8

Zakończenie mnie rozj.....eb..ało jak sfermentowany jogurt żołądek : O
Na początku się zastanawiałam dlaczego akurat akcja filmu rozgrywa się w dziesięć lat
wcześniej od ówczesności, ale pomyślałam ze scenariusz napisano juz kilka lat temu lub
reżyser miał taką koncepcje, a tu taka niespodzianka. Powiem szczerze, że film
oceniałam na 6 - opowieść od buntowniku wrogo nastawionym do ojca i jego pieniędzy,
kochający swoją siostrę i w końcu dziewczynę o którą się wcześniej założył. No ładnie
pięknie ale nie jest to ambitne kino, a tu nagle zmiana jak dla mnie o 180 stopni. W tym
momencie uważam, że jest to pokazane życie jednostki przed zamachem 11 wsześnia.
Że ta liczba ponad 3 tysięcy osób, nie była tylko liczbą, tylko trzema tysiącami istnień
dla których tego dnia zakończyło się życie. Taki film jest potrzebny, ode mnie 8.

pokatna

zgadzam się, powinno być jako spoiler

ocenił(a) film na 6
Mrs-B

Dla mnie cały film to było średnie romansidło, a końcówka według mnie go nie ratuje, wręcz przeciwnie. Czułem, że była dodana na siłę, aby zagrać na emocjach i ludzkiej tragedii, bo nic w tym filmie nie wskazywało na związek z WTC. Tania zagrywka, żeby sztucznie nadać filmowi głębi i wycisnąć amerykańskie łzy.

ocenił(a) film na 7
celebes

oczekiwałes zapowiedzi? Ten film jest jak życie - w życiu też nic nie wskazuje, że za moment samochod kogoś rozjedzie. A ludzie giną w wypadkach, w drodze do szkoły, pracy, sklepu... [...Sucha kostucha - ta Miss Wykidajło
wyłączy nam prąd w środku dnia... ]Nie poczułes tematu i tyle. Bywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones