PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802}

W obliczu śmierci

The Living Daylights
7,0 26 059
ocen
7,0 10 1 26059
7,2 6
ocen krytyków
W obliczu śmierci
powrót do forum filmu W obliczu śmierci

Miód Malina

ocenił(a) film na 8

Dobre otwarcie nowej serii, która z racji zmian geopolitycznych skończyła się po 2 odcinkach. Moje ulubione intro https://www.youtube.com/watch?v=DfFbiFoAWjM, najładniejsza Moneypenny, wartka akcja, rozliczne gagi. Niestety ma też swoje wady, do których zaliczam cieniutką dziewczynę bonda, po względem aktorskim i szaty graficznej. Dziewucha się po prostu nie wpasowała w klimat.

baraja_2

Dla mnie najlepszy obok drugiego filmu z Timothy Daltonem. W ogóle uważam, że są to dwa najlepsze filmy z serii. Rownież piosenkę w wykonaniu zespołu A-HA, uważam za najlepszą. Wspaniały klimat, mnóstwo świetnych scen. No i oczywiście najlepszy Bond, moim zdaniem. Wielka szkoda, że aktor zagrał tylko w dwóch odcinkach. Uważam, że zagrał doskonale i był idealny z wyglądu-bardzo przystojny i charyzmatyczny. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. W mojej opinii Timothy to jeden z najbardziej przystojnych facetów i utalentowanych aktorów. Tym bardziej dziwię się, że partnerowały mu takie przeciętne kobiety, można powiedzieć, że za brzydkie dla takiego przystojnego faceta. Zwłaszcza aktorka w tym właśnie filmie-bardzo przeciętna z dużym nosem, na dodatek, bez talentu aktorskiego. Niemniej jednak film doskonały, jak i następny z Daltonem i aktor tak samo doskonały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones