Pierce Brosnan

Pierce Brendan Brosnan

7,8
34 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierce Brosnan

Ten facet tak samo wygląda jak jest szczęśliwy, tak samo jak podniecony, tak samo jak zły, zaciekawiony, smutny, rozbawiony, śpiący etc... Jedną miną ogrywa wszystko.

Zakeri

Na pewno lepszy niż Craig, bo przy Craigu napisać, że "gra" to już nadużycie. Może Brosnan rzeczywiście nie ma w zanadrzu zbyt wielu "min" ale za to filmy bondowskie z jego udziałem, pełne akcji rekompensują to z nawiązką.

Zakeri

Najgorszy jest Craig. W ogóle nie umie grać i robi jakieś głupie miny. Brosnan też nie jest ideałem ale jest lepszy od Craiga

ferdek_5

Najlepszym Bondem oczywiście zawsze pozostanie Sean Connery i teraz każdy kolejny będzie pozostawiał niesmak. Natomiast Brosnana się wyjątkowo miło ogląda mimo, iż nie był perfekcyjny, ale Craig to już rzeczywiście porażka. Jego 'gra' jest absolutnie przeciętna i również nie podoba mi się jego mimika. Wolę oglądać jedną minę przystojnego Brosnana, niż dziwne grymasy na twarzy Craiga.

FanHelenyBonhamCarter

Najlepszy i najbliższy pierwowzorowi bez wątpienia był Dalton. Ale muszę przyznać, że każda kreacja ma swój urok.

zinedine

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałeś.

użytkownik usunięty
Zakeri

Najgorszy był George Lazenby a ci co piszą że Craig się tylko ośmieszają

Lazenby'ego ratowała świetnie zrealizowana część On Her Majesty, ale rzeczywiście - nie najlepiej wyglądał z tym wiecznym, niezbyt mądrym uśmiechem.

Zakeri

a wedle waszej wyobraźni jaki miałby być prawdziwy Bond ?? Bo według mnie zimny elegancki i nad wyraz spokojny, na pewno nie z charyzmą jak Jim Carrey. Jak można wymagać od niego jakichś przedziwnych min ? On miał mieć spokój na twarzy co by nie robił. Jego postawa to najprawdziwszy agent. Zasuwa samochodem Bóg wie ile, strzela do masy ludzi i wiele innych akcji i nie robi to na nim wrażenia bo jest zimny i to jest jego robota no i ma taki być agent specjalny jej królewskiej mości. Wy nie skupialiście sie na jego robocie myślicie ze jak bond to rucha ile sie da to jakiś don juan i tylko do dymania. Cała reszta bond-owskich postaci w tym sir Sean Connery fakt miała pokaźny wachlarz charyzmy ta mimika twarzy ok ale nie o to w tym wszystkim chodziło. Pierce Brosnan ma w sobie z bonda to czego nie ma żaden inny z poprzedników. Jak dla mnie to ikona wszystkich serii. A co do Craiga - ja nawet nie wiem co on robi w tym filmie. Jeśli leci gdzieś w tv ostatni albo przed ostatni James Bond to można go szukać, we wszystkich scenach filmu ale na pewno nie jest nim Daniel Craig jeśli ktoś założy garnitur i ma Waltera z tłumikiem to nie staje sie od razu Agentem 007

Brosnan był męski, miał w sobie tą elegancje i spokój no i charakter. Większość to ruchacze z tandetnym pif paf w scenach akcji.

nie śmiem nawet obrażać sir Thomasa Seana Connery'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones