Pierce Brosnan

Pierce Brendan Brosnan

7,8
34 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierce Brosnan

Dostał złotą malinę za rolę w Mamma Mia!

xeboa

takkk, wiemy...ale nie zasłuzoną! jest aktorem a nie piosenkarzem, zagral w filmie swietnie, nie musi pzry tym spiewac jak sting ! pzrynajmniej to jest moje zdanie, pozdrawiam

użytkownik usunięty
EdytaAAA

hm... serio? Bo jak otworzył usta i zaczął śpiewać z Meryl Streep SOS to ja też otworzyłam, bo mnie szokło, że tak fajnie!

xeboa

nie wiem, skąd tyle krytyki dla jego roli w Mamma Mia...
:

dzoana_co

ja też nie rozumiem czemu każdy się tak czepia...ja właśnie po tej roli go polubiłam xD

xeboa

bezpodstawna ta Złota malina... nie jest piosenkarzem lecz aktorem, trochę powagi ludzie

niva22

zgadzam się z powyższymi komentarzami.
ja odebrałam rolę Pierca w Mamma mia! bardzo pozytywnie ;d

mdoz

Dla mnie zasłużona. Absolutnie nieprzekonujący. Ciężko byłoby się zakochać w kimś takim...

xavi1991

Oj na twoim miejscu nie byłabym taka pewna xavi1991:-D
Pozdrawiam

juli_a33

Według mnie jest świetnym aktorem i najlepszym Bondem :) Mamma Mia widziałam 2 razy i jego śpiew mi nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie... bardzo mi się podobał. W Evelyn także zaśpiewał chyba 2 piosenki (jeżeli się nie mylę) i uważam że Złota Malina mu się na pewno nie należała.

Kredka_91

Najlepszym Bondem był sir Sean Connery!

robert_28

Chyba przyznali mu Malinę za śpiew, a nie za grę, bo a była dobra... Nie mogłam uwierzyć, jak się dowiedziałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones