PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37928}

Detektyw Remington Steele

Remington Steele
7,2 1 459
ocen
7,2 10 1 1459
8,0 3
oceny krytyków
Detektyw Remington Steele
powrót do forum serialu Detektyw Remington Steele

Serial remington Steele to najciekawszy serial do ktorego wracam pamiecia hehe jakie to wazeliniarskie hehe. ALe od tego zaczelo sie ze mam nicka i lubie Pierce Brosnana hehe

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Świetny serial... wciąga, jest ciekawy pomysłowy, przezabawny... aktorzy śietnie dobrani w swoje role... nigdy mi się nie znudzi, mogę go oglądać bezprzerwy :) Od niego także zaczeła się moja przygoda z Piercem Brosnanem którego uwielbiam do dziś... polecam wszystkim!!!

ocenił(a) serial na 10
zulu

Ten film, jak nic innego na świecie, zrywał mnie o 5.40 rano z łóżka... bo o tej porze był nadawany. Uwielbiam go do dziś. Szkoda, że ostatnio zupełnie o nim ucichło. Ja też pierwszy raz zalogowałam się tu dla Laury i Remingtona... Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
laura_5

ja też pamiętam, jak wstawałam raniutko bo był nadawany jeszcze przed 6 rano, a ja chyba dopiero do podstawówki wtedy zaczęłam chodzić. Zawsze czekałam na finałowy pocałunek Steele'a i Laury.Moja ulubiona para serialowa:)). A Pierce'a Brosnana wprost kochałam w tej roli i malutki sentyment pozostał do dziś

ziena

Mozliwe ze bedzie film fabularny hehe a ja sie teraz delektuje filmem na dvd :D

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Można go zdobyć w Polsce, czy trzeba przez net ze Stanów? Od lat jest to moje wielkie marzenie.

laura_5

No to nie zapomnij o mnie to zobacze co da sie zrobic a jedynie ze stanow obecnie mam 1 sezon i a na 2 czekalm.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Genialnie! Zachodzę w głowę czemu jeszcze nikt nie zawalczył (skutecznie) o wprowadzenie płyt na polski rynek.

laura_5

Jeśli jest ktos zainteresowany to posiadam na sprzedaż póki co sezon 1. Oczywiście oryginał i nie kłamie. To dwa pudełka ten niebieski i siwy mozecie sprawdzic sobie jak to wygląda na amazon. A gdyby co piszcie na forum jesli ktos jest zainteresowany. Cena hmm to jakas 100 zł + koszta wysyłki.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

fajnie byłoby mieć Remiego na DVD.... musze to sobie przemyśleć. A póki co w USA wychodzi właśnie sezon 3 :D dla mnie bomba. Coraz więcej klasyków pojawia się na płytkach.... :)))

Remington_Steele

Masz video czy na płytach? Bo ja mam całą serię na video nagraną z tv puls z 2001 roku, tylko już mi magnetowid nie działa :(

LCassei

Wychodzi na DVD sezon 4 i 5 I ja na dvd bede mial wszystko :D nie chwalac sie :D

Remington_Steele

No no no :)))))) to jak będziesz miał wszystkie sezony to daj znaka :D

ocenił(a) serial na 10
LCassei

kiedyś to były seriale na poziomie, a teraz lecą na ilość a nie na jakość, pomijam oczywiście Losta. Co do Steela, szkoda,że nie leci na AXNie

mate21

Ej nie mów hop pewnie kiedys go puszcza, jest juz na DVD o dziwo wszystkie sezony wyszly a w porownaniu z serialem Sliders myslalem ze nie wyjdzie wogole a tu niespodzianka. Ale tak czy siak ja steela mam i bede go wkrotce znow ogladal :)

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

Niesamowite, minęło przeszło 6 lat od założenia tego tematu, a jego autor wciąż żyje :) Mało tego- w tym momencie jest tutaj i łazi po FW :)

Pozdrawiam, pana, Serdcznie...

Jimmy

Żyje i ma się świetnie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

Tak, fantastyczny serial. Pamiętam jak leciał bodajże w telewizji Puls (pewności nie mam) i oglądałem każdy odcinek dwukrotnie. Moim ulubionym był ten, którego akcja działą się w cyrku.
Pozdrawiam fanów!

ocenił(a) serial na 10
lew890

i ja tez chce zaznaczyc, że i dla mnie był to rewelacyjny serial. Chciałam być piękna jak Laura i byc dziewczyną Remingtona;) Dlatego trochę przykro mi było widziec jak czas zmienia ludzi.
Jakos tak w tym watku ludzie podłączaja posty do ostatnio wypowiadajacego się, więc i ja nie będę tego zmieniać.

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

Masz rację czas zmienia ludzi ale nie mamy na to wpływu. Ja oglądałam ten serial gdy emitowała go kilkanaście lat temu TV Wisła. Pamiętam jak dziś moją radość z patrzenia na perypetie głównych bohaterów i też chciałam mieć obok siebie nie tyle Remingtona, co ptawdziwego Piercea. Zaczęłam iteresować sie nim, zbierać artykuły, zdjęcia, korespondować z osobami które również go uwielbiały. Stał się dla mnie ideałem mężczyzny i sledząc jego osobę w prasie kolorowej ( o internecie nie było mowy) życzyłam mu jak najlepiej w życiu zawodowym i prywatnym. Dziś Pierce ma 58 lat i nie jest taki jak w początkach swojej kariery filmowej (chodzi mi o wygląd) ale dla mnie był, jest i pozostanie facetem na którego chcę patrzeć. Pozdrawiam wszystkich fanów.

ocenił(a) serial na 10
evlilia

Tak, ja też życzyłam Pierce'owi jak najlepiej i uważałam, że urodził się do roli Bonda :) Jego zestarzenie się tak mnie nie podłamało, czytaj nie jest z nim tak zle;P jak zmiany w wyglądzie Stefani Z. Ale jest jak jest - życie.

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

Ciekawe, czy blisko 20 lat temu było inne znaczenie słowa wazeliniarstwo, bo trudno zrozumieć myśl autora tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones