PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114366}

Manionowie z Ameryki

The Manions of America
7,6 67
ocen
7,6 10 1 67
Manionowie z Ameryki
powrót do forum serialu Manionowie z Ameryki

Zawsze kojarzyło mi się, iż oglądałem ten miniserial na regionalnej Trójce,
ale z archiwalnych ramówek widzę, że było to emitowane w listopadzie 1999 roku na Dwójce, a potem dwa lata później na Hallmarku. Tego drugiego kanału na pewno w tym czasie nie miałem, ale nie sądzę bym oglądał Manionów po północy na Dwójce.
Musiała być co najmniej jeszcze jedna transmisja.
Świetny miniserial, Pierce Brosnan, Kate Mulgrew.

debesciak1978

Było kiedys na telewizji regionalnej tzw. trójce, właśnie późno w nocy a wczesniej na jedynce. Bardzo dobry serial, dobrze zrobiony i zagrany w polskiej wersji nigdzie nie dostepny obecnie w necie. Czy to z napisami czy lektorem a szkoda bo wrył mi sie w pamieć, chyba tez pomimo tego ze serial jedna z lepszych ról Brosnana bo miał kilka dobrych filmów ,ale miał tez kilka strasznych chał a ten serial jest dobry.Mogliby go powtórzyc.

ocenił(a) serial na 8
Ami_656

I powtórzyli. Właśnie leciał na Romance TV w czerwcu 2020 r. Po upływie prawie czterdziestu lat widać różnice w grze aktorów w roku 1981 i obecnie. Współczesny styl bardziej mi odpowiada, niemniej jednak wszystkie trzy odcinki obejrzeliśmy z dużym zainteresowaniem w ciągu jednej, koronawirusowej niedzieli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones