PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6852}

Kosiarz umysłów

The Lawnmower Man
6,3 9 188
ocen
6,3 10 1 9188
6,0 5
ocen krytyków
Kosiarz umysłów
powrót do forum filmu Kosiarz umysłów

Jest spoko

ocenił(a) film na 6

Film ogląda się naprawdę przyjemnie - fabuła jest całkiem ciekawa, w ogóle tematyka możliwości mózgu jest bardzo interesująca, tutaj bardzo ładnie to pokazano. Postacie się napisane solidnie, szczególnie Jobe'a i jego rozwoju. Dość nieźle zaczyna się robić, jak zaczyna się mścić, ale końcówka trochę przesadzona już. Dużo osób czepia się efektów komputerowych - ale one mają swój urok i celowo są mocno przesadzone, wszak moce Jobe'a były jakby wirtualne ;). Ale prawda, w niektórych scenach jest ich za dużo i jakby trochę na siłę. Ogólnie oceniam na mocne 6/10 i do ulubionych.

Goro_Gondo

Dziękujemy za spoiler ;)

ocenił(a) film na 6
Jesus3000

Niby w którym miejscu zaspoilerowałem? Nawet żadnego zwrotu akcji nie opisałem ani fabuły nie przytoczyłem. Przypomnę, że spoiler to z definicji zdradzenie zakończenia lub ważnych elementów fabuły ;)

Goro_Gondo

"Dość nieźle zaczyna się robić, jak zaczyna się mścić"... chcesz namiary na jakiegoś terapeutę?

ocenił(a) film na 6
Jesus3000

A gdzie Ty tu widzisz zdradzenie zakończenia czy ważnego elementu fabuły? O tym wątku nawet wspominane jest w niektórych opisach. Doczytaj co to spoiler i dopiero filozofuj, pierdoło jedna. Takim tokiem myślenia, to nie można wspomnieć o aktorze z drugiego planu, bo dla Ciebie to spoiler będzie. Rozumiem, że przez mój komentarz nie obejrzysz już filmu, bo tak go opisałem, że zdradziłem Ci wszystko, tak? Zwroty akcji, przebieg fabuły, zakończenie, wątki poboczne i tak dalej. Naucz się czytać ze zrozumieniem, chyba, że poszukać Ci terapeuty? Bo widzę, że Tobie bardziej się przyda niż mnie.

Goro_Gondo

weź się chłopie w łeb zdziel jak to nie jest spoiler,pseudointelektualista się znalazł :D

ocenił(a) film na 6
Jesus3000

Jedyną osobą, która potrzebuje zdzielenia w łeb jesteś Ty, bo wchodzisz tutaj i filozofujesz, a gówno wiesz ;). Idź jeszcze raz przeczytaj definicję spoilera i dopiero potem mędrkuj. Któryś raz o to proszę Cię, a nadal wypisujesz takie kocpoły, że głowa mała. Na zadane pytania też mi nie odpowiedziałeś. Kolejny filmwebowy "znawca", co nawet nie zapoznał się z definicją terminu, jakim się posługuje.

Jesus3000

O lol xD Co to za spoiler, skoro nic nie mówi o filmie, nie zdradza jego szczegółów ani nie wpływa na jego odbiór? Domorośli, wiejscy filozofowie tego serwisu to rzeczywiście dolna granica inteligencji. Zamiast napisać coś swojego, lepiej odkopać jakiś temat i czepiać się autora o nieistotne bzdury, na które nikt nie zwraca uwagi. Zresztą - powód czepialstwa jest zazwyczaj wyimaginowany, tak jak w tym przypadku. Ech... jak pies nie ma co robić, to sobie jajka liże. Widać komuś kwarantanna weszła za mocno i potrzebny terapeuta :)

sunseadream

domyślam się że akurat wam nie zdradza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones